Firma

Firma nasza istnieje od 2000 roku, natomiast pod nazwą FISZMAN od roku 2007. Zajmujemy się sprzedażą samochodów używanych będących naszą własnością. Wystawiamy pełne faktury VAT 23% – oferta dla firm. Sprowadzamy samochody również na indywidualne zamówienie. Preferujemy bardzo młody wiek samochodów, praktycznie od nowych do 6-cioletnich. Wszystkie samochody są opłacone i gotowe do rejestracji. Towar jaki oferujemy jest dokładnie przez nas sprawdzany. Klient otrzymuje pełne informacje dotyczące sprzedawanego samochodu: jego pochodzenie, stan i co ważne - przebieg. Posiadamy profesjonalne urządzenia dotyczące potwierdzenia jakości stanu samochodu. Udostępniamy czujnik mierzenia grubości powłoki lakierniczej, jak również komputer diagnostyczny. Na wszystkie pojazdy udzielamy rocznej gwarancji. Niektóre z nich posiadają jeszcze gwarancję producenta z uwagi na młody rocznik.

UWAGA! WAŻNE! Gwarancja jest udzielana przez naszą firmę FISZMAN. Podczas wystąpienia awarii, bądź usterki objętej gwarancją, samochód należy dostarczyć do naszej firmy. Gwarancja oczywiście nie jest obowiązkowa, jeśli klient z niej rezygnuje otrzyma odpowiedni rabat cenowy.

Prowadzimy również sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych jak i mieszkaniowych: pakiety, OC, AC, NW, ASS – możliwość dostosowania do potrzeb Klienta. Ponadto zajmujemy się obsługą kredytową i leasingową na sfinansowanie zakupu samochodu. Bardzo atrakcyjne oferty, niskie oprocentowanie, minimum formalności. Współpracujemy z dużą ilością banków, dlatego możemy wybrać bardzo korzystną ofertę dla każdego Klienta. Wszystkie formalności związane z obsługą ubezpieczeń, kredytów i leasingu załatwiamy na miejscu, ceniąc czas i pieniądze naszych Klientów.

Oferujemy także pełną ofertę usług serwisu samochodowego, naprawy bieżące, wymiana olejów i filtrów, wymiana rozrządów, geometria kół, klimatyzacje, wymiana opon, diagnostyka komputerowa (wszystkie marki). Oferujemy także sprzedaż części oryginalnych i zamiennych wszystkich marek. Dysponujemy wykwalifikowaną załogą z długoletnim doświadczeniem w zawodzie mechaniki i elektromechaniki samochodowej. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usługi za rozsądną cenę. Posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki samochodowej, dzięki któremu dokładnie możemy zdiagnozować i usunąć usterkę w twoim samochodzie.

Posiadamy profesjonalną, ręczną myjnię samochodową. Podczas, gdy Klient może się zrelaksować na kanapie czytając prasę, lub oglądając telewizję, nasza załoga wypielęgnuje i odświeży Jego auto.

Świadczymy usługi związane z transportem (holowaniem) pojazdów na terenie Polski. Holownik posiada wyciągarkę, która umożliwia wciągnięcie auta uszkodzonego.

Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę przez naszą załogę. Każdy Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony.